Concerts

2011
30 October 2011 Sun
20:00
SK / TBA - bude doplnený koncert v Prešove v prípade vypredania prvého koncertu
Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
29 October 2011 Sat
20:00
SK / Prešov - počet miest obmedzený, odporúčame rezerváciu!
CHRISTIANIA / Longital + Zapaska (UA) 2X2 TOUR
http://www.slnkorecords.sk/sr_live.php?dsp=t
28 October 2011 Fri
20:00
SK / Banská Bystrica
ZÁHRADA (Divadlo Ivana Palúcha) / Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
http://www.divadloivanapalucha.sk/
27 October 2011 Thu
20:00
SK / Poprad
Groteska
26 October 2011 Wed
20:00
SK / Žilina
STANICA / Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
http://www.stanica.sk
25 October 2011 Tue
20:00
CZ / Praha
Hala Letná | supporting Tata Bojs
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_fixed_schedule?schedule_id=3968&lan...
22 October 2011 Sat
19:42
SK / Trenčín
Art Kino Metro - Dokument o Longital "Slnko Stúpa" a po ňom koncert Longital
21 October 2011 Fri
20:00
CZ / Kutná Hora
KLUB ČESKÁ 1 / Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
http://klub.ceska1.cz/
20 October 2011 Thu
20:00
CZ / Kuřim
CLUB ESCAPE / Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
http://www.clubescape.cz/
19 October 2011 Wed
20:00
SK / Bratislava - počet miest obmedzený, odporúčame predpredaj!
U OČKA / Longital + Zapaska (UA) 2X2 Tour
http://www.slnkorecords.sk/sr_live.php?dsp=t
15 October 2011 Sat
20:00
SK / Ruzomberok
RELAX, support Patrik Korinok
http://www.cajovnarelax.sk
14 October 2011 Fri
20:00
SK / Hlohovec
Empírové divadlo
5 October 2011 Wed
19:00
CZ / Prague
Café Potrvá
http://www.openmic.eu/
30 September 2011 Fri
17:00
SK / Bratislava
Radnickine Trhy - benefícia pri znovuovorení chránenej kaviarne Radnička
28 September 2011 Wed
20:30
AT / Vienna
Stadtsaal, Waves festival
http://www.wavesvienna.com/en/
23 September 2011 Fri
20:00
CZ / Brno
Kavárna Trojka / koncert k 20 výročí časopisu Sedmá Generace
http://www.sedmagenerace.cz/
10 September 2011 Sat
18:00
FR / Angers
Chabada
9 September 2011 Fri
20:00
FR / Angers
Chabada
6 September 2011 Tue
20:30
SK / Bratislava-Staré mesto
Music Gallery u Dežmára
http://www.slnkorecords.sk/sr_live.php
27 August 2011 Sat
17:30
CZ / Praha - Prague
Tea Festival / Čajomír Fest
http://www.cajomirfest.cz/
13 August 2011 Sat
13:44
SK / Piešťany
Grape Festival
6 August 2011 Sat
16:00
CZ / Tasov
Beseda u bigbítu
5 August 2011 Fri
19:30
SK / Košice
Kasárne Kulturpark
23 July 2011 Sat
19:00
SK / Trenčianske Bohuslavice
Žákovic Open
16 July 2011 Sat
19:00
CZ / Hrad Roštejn u Jihlavy
Jazz Blues Fest
http://www.pivovar-jihlava.cz/pivovar/aktuality/1287-jazz-na-rostejne/
15 July 2011 Fri
20:30
SK / Krásna Hôrka
Hrad Krásna Hôrka
10 July 2011 Sun
22:00
SR (Serbia) / Novi Sad
Exit Festival
http://exitfest.org
1 July 2011 Fri
19:00
SK / Trnava
Promenáda / Proma Frajdej
27 June 2011 Mon
19:30
CZ / Slavonice
Institut Slavonice (stará škola na náměstí)
24 June 2011 Fri
20:00
SK / Valašské Meziříčí
Festival Špalíček

Pages