Concerts

2012
4 August 2012 Sat
20:00
CZ / Valeč
Povaleč festival
http://www.povalec.cz/
28 July 2012 Sat
20:00
GB / LONDON
Sofa Zone, The Venue 229
21 July 2012 Sat
20:00
CZ / Břeclav
Longital House Concert
20 July 2012 Fri
20:00
CZ / Polička
Colourmeeting festival / Longital featuring Milan Cais (Tata Bojs)
http://www.colourmeeting.cz/
14 July 2012 Sat
20:00
CZ / Vlčkovice
Vlčkovice Festival
http://www.statekvlckovice.cz/festival
13 July 2012 Fri
20:00
CZ / Týn nad Bečvou
Longital House Concert
7 July 2012 Sat
22:00
SK / Trenčín
Pohoda Festival / Nay Stage
http://www.pohodafestival.sk/
1 July 2012 Sun
20:00
CZ / Veselí nad Moravou
festival Svátek bláznů
30 June 2012 Sat
18:18
CZ / Litoměřice
Litoměřický kořen
http://www.modryznebe.cz/koren/
29 June 2012 Fri
20:00
CZ / Příbram
Na Zemi
26 June 2012 Tue
19:00
CZ / Praha
Betlémské náměstí & Zapaska
23 June 2012 Sat
20:00
AT / Hainburg
Longital House Concert
21 June 2012 Thu
20:00
HU / Orfű
Fishing
http://www.fishingonorfu.hu/
19 June 2012 Tue
20:00
SK / Bratislava-Staré mesto
Lisztova Záhrada / Verejná nahrávka relácie Záhrada pre Rádio Devín - krátke akustické vystúpenie a rozhovor s Longital o cestách a návratoch domov
15 June 2012 Fri
20:00
SK / Senica
Longital House Concert
12 June 2012 Tue
21:00
SK / Bratislava-Staré mesto
Nu Spirit Bar (Medená ul.)
http://www.slnkorecords.sk/sr_live.php?dsp=t
26 May 2012 Sat
20:00
CZ / Frýdek-Místek
Sv. Jan session Festival
http://www.jansession.cz
25 May 2012 Fri
20:00
CZ / Písek
U Vavřiny
http://www.uvavriny.cz
18 May 2012 Fri
20:00
CZ / Havířov
Jazz club
11 May 2012 Fri
18:00
CZ / Bystřice nad Perštejnem
Majáles
5 May 2012 Sat
18:00
CZ / Železný Brod
Běliště
3 May 2012 Thu
20:00
CZ / Prague
A studio Rubín
http://www.livermusic.cz/e-shop
28 April 2012 Sat
20:00
SK / Bratislava
U očka - Acoustic set / w Biorchestr, Jarowsky dvor
http://www.uocka.sk
26 April 2012 Thu
20:00
CZ / Plzeň
Zach's pub, Palackého nám. 2
21 April 2012 Sat
20:00
CZ / Zlín
Hvězdárna
http://zas.cz/
20 April 2012 Fri
20:00
CZ / Nový Jičín
Galerka
14 April 2012 Sat
20:00
CZ / Karviná
KC Agapé
13 April 2012 Fri
20:00
CZ / Třebíč
Klub B / w. FRU FRU, MUFF
http://www.klub-b.com
12 April 2012 Thu
18:00
SK / Bratislava
Galéria Satelit - opening exhibition of Juro Vyboh / Acoustic set
https://longital.sk/en/FREE
28 March 2012 Wed
20:00
CZ / Praha
Roxy / DEPARTURE SERIES: Longital featuring Milan Cajs (Tata Bojs) + VJ Clad
http://www.roxy.cz

Pages