Concerts

2012
24 November 2012 Sat
20:00
SK / Levice
Na kus reči
23 November 2012 Fri
18:00
SK / Prievidza
Kultúrne centrum
22 November 2012 Thu
20:00
CZ / Praha
Festival Alternativa / HooDoo Music Club
http://alternativa-festival.cz/vstupenky
15 November 2012 Thu
20:00
SK / Poprad
Groteska
14 November 2012 Wed
20:00
PL / Kraków
The Lizard King
10 November 2012 Sat
20:00
CZ / Břeclav
Piksla
http://www.piksla.cz
9 November 2012 Fri
20:00
CZ / Litoměřice
U letního kina
http://www.modryznebe.cz
8 November 2012 Thu
20:00
CZ / Brno
Faval
7 November 2012 Wed
20:00
CZ / Kadaň
KD Střelnice
http://kultura-kadan.cz/
6 November 2012 Tue
20:00
CZ / Karlovy Vary
Paderewski
http://www.husovka.info
3 November 2012 Sat
18:00
CZ / Železný Brod
Vernisáž výstavy Milana Caisa - Části Pod kůží + 9 + 6
28 October 2012 Sun
20:00
SK / Kuková
Longital House Concert
27 October 2012 Sat
20:00
SK / Prešov
Christiania - akustický program
http://www.christiania.eu.sk
25 October 2012 Thu
20:00
SK / Košice
Čajovňa Amana - akustický program
13 October 2012 Sat
20:00
SK / Hlohovec - ZRUŠENÉ
Empírové divadlo - akustický program
11 October 2012 Thu
16:30
SK / Bratislava
Grossling kúpele
6 October 2012 Sat
20:00
SK / Dolný Kubín
322 Love art festival / Oravská galéria
5 October 2012 Fri
20:00
SK / Bratislava
KC Dunaj - krátke vystúpenie na besede
1 October 2012 Mon
20:00
CZ / Praha
Archa, Málo bolo Havla & Marián Varga & Zuzana Homolová
27 September 2012 Thu
20:00
SK / Bratislava
Za Zrkadlom / DK Zrkadlový háj - unplugged /w Stroon, Zdeněk Bína Acousttic project
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=92158
22 September 2012 Sat
20:00
SK / Nitra
Nitrafest, nádvorie Nitiranskej galérie
21 September 2012 Fri
19:00
SK / Banská Bystrica
Záhrada
6 September 2012 Thu
18:00
SK / Bratislava
Polish Institut - Exhibition Opening PIO / Instytut Polski - Vernisáž výstavy PIO
31 August 2012 Fri
20:00
SK / Banská Štiavnica
Art Café
26 August 2012 Sun
20:00
SK / Myjava
Longital House Concert
25 August 2012 Sat
20:00
SK / Martin
Longital House Concert
24 August 2012 Fri
20:00
CZ / Zámek Korozluky
Festival Alternatíva na Zámku
http://www.zdarr.cz
18 August 2012 Sat
20:00
SK / Malacky
UV Festival
http://www.uvfestival.eu
17 August 2012 Fri
18:00
SK / Bratislava
Čitáreň Červený rak
11 August 2012 Sat
22:00
CZ / Hostišová / 22:00
Komponovaný Hostišovský Festival
http://www.baobaby.org/nase-projekty/komponovany-hostisovsky-festival/

Pages