2020-09-25 20:00:00, Považská Bystrica

Po nabitom kultúrnom lete v Cooltajneri neostane ani jeseň bez poriadnej dávky kvalitnej hudby. Už na konci septembra privítame na považskobystrickej pôde známu formáciu Longital.

Bratislavská stálica profesionálnej hudobnej scény Longital zanedlho oslávi 20 výročie vzniku. Životní a hudobní partneri gitarista Daniel Salontay a basgitaristka/speváčka Shina majú na konte stovky koncertov Európe i v Amerike, 12 albumov, niekoľko zlomových momentov a dobre rozbehnuté hudobné vydavateľstvo (Slnko Records).

Posledný album pod názvom Mauna im vyšiel v septembri 2019 v produkcii Ondřeje Ježka. Korona zastihla skupinu v najlepšej forme a za  toto obdobie sa veľa udialo… vrátili sa k dlho odkladanému, k prírode, sami k sebe.

Prišli aj zmeny, a tak po odchode tretieho člena prichádzajú Dano a Shina s novou etapou Longitalu zoči voči, pre ktorý je príznačná intímnosť, hranie zoči voči jeden druhému a do playlistu sa dostávajú aj piesne, ktoré sa dajú hrať len vo dvojici.

Koncert formácie Longital sa uskutoční v piatok 25.9. 2020 o 20:00, vstupenky za zvýhodnenú cenu 5 eur môžete získať v predpredaji nižšie. Vstupenky v deň koncertu, pokiaľ nebudú vypredané, stoja 7 eur. Abonenti „adoptívni rodičia stoličiek v KC“ majú vstup na predstavenie zdarma.

Vstupenky na stránke: https://www.cooltajner.sk/novinky/stalica-hudobnej-sceny-v-cooltajneri-l...

City: Považská Bystrica

Venue address:

Cooltajner (C1)

Odborov 245, 017 01
Považská Bystrica

Venue link: COOLTAJNER

Date, time: Fri, 09/25/2020 - 20:00

Buy tickets: vstupenky predpredaj