Concerts

2017
18 November 2017 Sat
19:00
SK / Trnava
Synagoga
Ticketportal predpredaj
3 November 2017 Fri
18:00
SK / Trnava
Synagoga - hudobný hosť na vernisáźi výstavy fotografií Za krížom
2 November 2017 Thu
20:00
/ Praha/Prague
Surf Arena / Support Zore
Predpredaj / presale
1 November 2017 Wed
20:00
Czech Republic / Olomouc
Jazz Tibet Club
19 October 2017 Thu
20:00
Czech Republic / Česká Třebová
Modrý trpaslík
na miste
14 October 2017 Sat
20:00
Czech Republic / Uherské Hradiště
Klub Mír
Predpredaj 120kč na smsticket.cz
13 October 2017 Fri
20:00
Czech Republic / Brno
Music Lab
Predpredaj 120kč na smsticket.cz
3 October 2017 Tue
19:00
SK / Bratislava
Slovenský Rozhlas Koncertné Štúdio 2 - Longital na Cenách týždňa rozhlasovej hry, vstup voľný + priamy prenos na Rádiu Devín
26 August 2017 Sat
20:00
CZ / Jimramov
Festival Otevřeno
info bude zakrátko na linku
19 August 2017 Sat
19:00
SK / Bytča
Hviezdne noci
info
5 August 2017 Sat
21:00
SK / Hontianske Nemce
Festival Atmosféra
Vstupenky
4 August 2017 Fri
19:00
SK / Košice
Halmi space
Predoredaj 6 eur
3 August 2017 Thu
18:00
SK / BRATISLAVA
Letná čitáreň Červený rak
29 July 2017 Sat
19:30
CZ / Křelov u Olomouce
Fort XX - Del Fuego
23 July 2017 Sun
20:00
SK / Bratislava
Hlavné námestie - Music square Festival
21 July 2017 Fri
19:00
CZ / TURNOV
Letný koncert pred KC Turnov / Upresníme
20 July 2017 Thu
20:15
CZ / Ostrava
Coulours Festival - Kofola Stage
info & tickets
14 July 2017 Fri
19:00
SK / ŠAMORÍN
Záhrada Synagógy
13 July 2017 Thu
19:00
/ Topoľčany
Nástupište 1-12
5 July 2017 Wed
19:30
CZ / KARLOVY VARY
Divadelní náměstí - Dům ČT
vstup volný
1 July 2017 Sat
21:30
SK / Modra
Feliber Poetry Festival Nádvorie historickej radnice
Info
1 July 2017 Sat
19:30
SK / BRATISLAVA
Hlavné námestie - deň Karlovej Vsi
30 June 2017 Fri
08:30
SK / PÚCHOV
Župný dom - Podivný Barón
23 June 2017 Fri
19:00
SK / TLMAČE
Amfiteáter / spolu s Korben Dallas, Easy Peasy
16 June 2017 Fri
23:00
SK / Levice
Synagóga Levive - noc hudby
11 June 2017 Sun
18:00
CZ / Napajedla
Park na kapli (v prípade nepriazniveho počasia Klášter)
vstup volný
10 June 2017 Sat
19:00
CZ / Praha-Prague
Praha žije hudbou - street music festival / Jungmannovo nám.
vstuné dobrovolné
2 June 2017 Fri
20:30
CZ / Praha 4
Festival Habrovka
vstupné 250Kč, iba na mieste. Deti do 12rokov zdarma
27 May 2017 Sat
17:15
CZ / Osek u Hořovic
Osecká Pohoda
Info a lístky
20 May 2017 Sat
22:00
CZ / Zlín
Setkání - Stretnutie / divadelný festival
vstup voľný